کمیته تحقیقات دانشجویی دانشکده پزشکی مشهد، تابستان امسال نیز برای ششمین سال متوالی، مدرسه تابستانه کشوری را در دو سطح پروپوزال نویسی و مقاله نویسی و همچنین تک کارگاه های سرچ، SPSS، مقاله خوانی و پرزی با شرکت بیش از 200 نفر از دانشجویان علوم پزشکی سراسر کشور از 27ام مرداد لغایت 7ام شهریورماه برگزار کرد.

خروجی سطح یک که با شرکت 80 نفر در 7 فیلد برگزار شد، 7 پروپوزال با فرمت دانشگاه علوم پزشکی مشهد و آماده تصویب و خروجی سطح دو با حضور 48 نفر، نگارش سه مقاله اورجینال بود.

از سری برنامه های جانبی این مدرسه، برگزاری پنل هایی با حضور افراد بنام پژوهشی همچون جناب آقای دکتر توحید امامی میبدی و آقای دکتر آرش اخوان رضایت پژوهشگر برتر دانشجویی دانشگاه با هدف آشنایی بیشتر دانشجویان با ادامه مسیر و رخدادهای پیش رو چه در زمینه ی تحصیلی و چه پژوهشی بود.

برنامه های تفریحی اجراشده نیز تشرف به حرم مطهر رضوی و همچنین استفاده از استخر شادیفر بود.

روز پنج شنبه مورخ 7 شهریور اختتامیه ششمین مدرسه تابستانه کشوری کمیته تحقیقات دانشکده پزشکی با حضور جناب قای دکتر آوان سرپرست محترم کمیته تحقیقات دانشکده پزشکی و عوامل برگزاری مدرسه و شرکت کنندگان برگزار شد و ضمن اجرای مسابقات و برنامه های شاد از تیم های برتر سطح یک و دو، هسته مرکزی کمیته تحقیقات و تیمهای علمی و اجرایی تقدیر صورت گرفت.